niedziela, 10 kwietnia 2011

Walne się odbyło... Z Sukcesem!

Witajcie!
Dziś odbyło się Walne zebranie naszego Stowarzyszenia, "cudem" zebrało się kworum (no takie na styk). Dzięki temu mogliśmy uradzić co następuje:
1) Przyjęliśmy do stowarzyszenia Olę Partykę - Gratulacje!
2) Komisja Rewizyjna, pod przewodnictwem Dawida B. oceniła sprawozdania merytoryczne i finansowe ustępującego zarządu pozytywnie i zawnioskowała o absolutorium.
3) W głosowaniu udzieliliśmy absolutorium.
4) W głosowaniu ustaliliśmy, że zgodnie ze statutem, zakładającym, że zarząd będzie liczyło od 3 do 7 osób, zarząd III kadencji będzie liczył trzy osoby.
5) Wybraliśmy nowy zarząd, w składzie:
Edward Koziarzewski - Prezes
Wojciech Partyka - Skarbnik
Maciej Pichlak - Członek Zarządu
Prezes nie skorzystał z prawa do ustanowienia zastępcy prezesa spośród członków zarządu.
6) Przegłosowaliśmy zmiany w statucie Stowarzyszenia, m. in. zwiększyliśmy uprawnienia prezesa. Teraz może jednoosobowo zaciągać zobowiązania i dysponować kwotami do 5 000 zł.
Zmieniliśmy też adres siedziby stowarzyszenia, na dogodniejszy dla obecnego prezesa.
Moniko, dziękujemy, za ponad 4 lata gościny!
Zmiany statutu oraz nowy zarząd musimy w ciągu 14 dni zgłosić do KRS. Post Factum poinformujemy Was, co się zmieniło. Ci co byli na zebraniu wiedzą, ci co nie byli niech sobie w brodę plują :-)
7) Odbyła się gorąca dyskusja na temat przyszłości stowarzyszenia, podejmowanych inicjatyw i współpracy z MCIiR i Maciejówką.
8) Zachęcamy gorąco do włączania się w akcje Nasze Wspólne Wsparcie. Akcja polega na przekazywaniu REGULARNIE CO MIESIĄC wsparcia finansowego przelewem na konto duszpasterstwu akademickiemu Maciejówka. Kwota nie musi być wielka ale ważne by była wpłacana regularnie, najlepiej stałym zleceniem przelewu. Wtedy Maciejówka wie na ile pieniędzy może liczyć miesięcznie a taka wiedza podwaja wartość udzielonej pomocy. Nr konta i adres maciejówki znajdziecie w stopce strony http://www.maciejowka.org/
UWAGA : Tytuł przelewu "WNW - na cele kultu religijnego" NWW znaczy "nasze wspólne wsparcie" nazwa akcji pomocy Maciejówce. "Cele kultu religijnego" - ten dopisek w tytule przelewu pozwala Wam odpisać przekazana kwotę od dochodu przy rocznym zeznaniu podatkowym. Do Waszego pita załączyć należy PIT/O gdzie piszecie ile przekazaliście tym tytułem, a następnie odpisujecie sobie przekazaną kwotę od dochodu. Znaczy to, że za każde przekazane Maciejówce 100 zł dostaniecie 19 zł z powrotem od Urzędu Skarbowego przy rozliczeniu rocznym.

Dziękuję za przeczytanie Posta.

Brak komentarzy: